Zarabiaj na popularności Angry BirdsJeśli należysz do grona osób, które chciałyby rozpocząć zarabianie na swojej stronie www to dobrze trafiłeś. W tym artykule postaram się krótko i zwięźle napisać jak zacząć zarabiać na popularności gry Angry Birds. Na początek potrzebujesz jedną własną stronę www. Najlepiej jak będzie to prosta stronka z grami Angry Birds. Taka jak ta strona www którą właśnie przeglądasz. Postanowiłem udostępnić prosty skrypt gotowej strony z grami Angry Birds.


Darmowy skrypt gier online z Angry Birds

Darmowy skrypt gier online z Angry Birds

Download / Pobierz:
Darmowy skrypt z grami Angry Birds

Demo:

birdsy.republika.pl

Skrypt strony jest w html-u, nie wymaga bazy danych, dzięki temu strona bardzo szybko się ładuje nawet na darmowym hostingu. Aby stronka działała pod własnym adresem www trzeba edytować wszystkie 7 plików html i zmienić link/odnośnik w 38 linijce.
Popularność gry rośnie błyskawicznie, więc z dnia na dzień coraz więcej osób będzie jej szukało przez wyszukiwarki. Głównie w taki właśnie sposób użytkownicy będą trafiali na Twoją stronę. Musisz też poświęcić trochę energii na reklamowanie swojej witryny w Internecie. Nie obiecuję, że od razu zbijesz kokosy, na początku możesz nie zarobić nic. Ale z czasem, po kilku miesiącach przekonasz się, że warto było trochę się napracować. W miarę możliwości i wolnego czasu chętnie pomogę kilku osobom, wystarczy napisać do mnie pod spodem w komentarzu.
Na allegro wypozycjonowane strony z Angry Birds można kupić za 2-3 tysiące. Więc można sobie zrobić z 5-10 stron, wypozycjonować i sprzedać z niezłym zyskiem.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • worms pobierz
 • wrz team nie odpuszcza nadal raczy nas kolejnymi przygodami robali i robi to nad wyraz dobrze kolejna cz popularnych wormsw

  pobierzpc.pl

 • układ kontroli stanu izolacji
 • sterownicze i pomocnicze sieci DC w układzie IT. sieci DC 19,2…308V.

  meredit.pl

 • travelist
 • travelist promocje na radio zet kody rabatowe to super oszczędność oferta oszczędzaj kod rabatowy zawsze duże rabaty

  traveldeal.pl

Download
Sprawdź inne gry
Goodgame Empire PL Goodgame Big Farm PL Goodgame Poker PL Empire: Four Kingdoms PL