Świat nie kończy się na Angry Birds! Zobacz inne gry online.Chociaż marka Angry Birds zawojowała świat w którym żyjemy, to nie każdemu przypadła ona do gustu. Warto więc zobaczyć inne, może mniej popularne ale ciekawsze gry online.

Goodgame Empire

Strategia Goodgame Empire to jedna z najpopularniejszych na świecie (144 miliony użytkowników) darmowych gier przeglądarkowych online. Co ważne dostępna jest także w polskiej wersji językowej. Wcielamy się w niej w jednego z licznych rycerzy zamieszkujących bajkową krainę. Już na samym początku otrzymamy niewielki zamek, który stanie się naszą stolicą. W grze Goodgame Empire skupimy się na szeroko pojętej ekspansji, z czasem nasz kasztel powiększy się, a armia urośnie, wtedy będziemy gotowi podbijać kolejne miasta i grody dążąc do prawdziwej, średniowiecznej potęgi! Wielkim plusem gry online jest jej naprawdę ładna, kreskówkowa oprawa i klimatyczna, stylizowana muzyka. Aby zagrać w grę, kliknij obrazek po lewej stronie.
……………..

Goodgame Big Farm

Strategia Goodgame Big Farm jest bardzo popularną grą symulacyjną. Wujek George (Dżordż) zostawił Ci swoją farmę. Ale niestety jest ona w bardzo kiepskim stanie. Musisz wykorzystać umiejętności biznesowe, pomoc sąsiadów, rodziny i przyjaciół aby Twoja farma znowu stała się kwitnącym gospodarstwem. Uprawiaj rośliny i zbieraj plony. Hoduj zwierzęta i dbaj o swoich pracowników, a Twoja farma będzie się prężnie rozwijała. Aby zagrać w grę, kliknij obrazek po lewej stronie.
……………..

Goodgame Poker

Goodgame Poker prezentuje zupełnie nowe doświadczenie w pokera dla graczy. Poker Goodgame, łączy w sobie wszystkie strategie, umiejętności i emocje Texas Hold’em, łącznie z dostosowaniem avatarów oraz ciekawym nowoczesnym stylem gry. Już teraz możesz zagrać z ludźmi z całego świata w najsłynniejszą odmianę pokera – Texas Hold’em. Jedna z najbardziej agresywnych, dynamicznych i w największym stopniu opartych na czynniku losowym odmian pokera. Celem gry jest stworzenie z dwóch kart dostępnych na ręce i pięciu kart dostępnych na stole jak najlepszego układu, który później wyłożony zostanie na stole. Jak w każdej odmianie pokera tak i w Texas Hold’em głównym celem jest wygrywanie żetonów należących do pozostałych graczy poprzez skompletowanie najsilniejszego układu kart lub zmuszenie pozostałych graczy do spasowania i pozostanie jedynym graczem w rozdaniu. Jedną rozgrywkę – rozdanie, możemy podzielić na fazy: pre-flop, flop, turn, river, showdown. Aby zagrać w grę, kliknij obrazek po lewej stronie.

……………

Empire: Four Kingdoms PL

Przygotuj się do BITWY i zagraj w Empire: Four Kingdoms ZA DARMO! Zagraj w wielokrotnie nagradzaną GRĘ STRATEGICZNĄ OSADZONĄ W REALIACH ŚREDNIOWIECZA i stań do rywalizacji z MILIONAMI innych graczy!

Zagraj w Empire: Four Kingdoms i odkryj nowe państwa i kontynenty. Zasiądź na tronie swego KRÓLESTWA i zbuduj potężny ZAMEK. Zapewnij ochronę poddanym, dołącz do potężnego SOJUSZU i zbuduj armię do walki z rzeszą innych graczy.

Buduj fortece i zawieraj potężne SOJUSZE z innymi graczami. Podbijaj posterunki o znaczeniu strategicznym i stwórz podwaliny kwitnącej GOSPODARKI. Odkrywaj nowe kontynenty i rywalizuj o władzę w królestwie z rzeszą innych graczy. Wysyłaj wojska do bitwy i zamieniaj zamki rywali w ruiny. Wybieraj spośród szerokiej gamy śmiercionośnych BRONI, zarówno w ATAKU, jak i w OBRONIE. Stań na czele potężnego IMPERIUM i zapisz się na kartach historii w wielokrotnie nagradzanej strategicznej grze MMO Empire: Four Kingdoms.

Zainstaluj strategiczny hit od Goodgame Studios na swoim smartfonie lub tablecie z systemem Android.


Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/users/abc2021/public_html/angrybirdsonline.pl/wp-content/themes/angry_birds_online_4/angry_birds_online_4/comments.php on line 150

You must be logged in to post a comment.

Exit mobile version