Świat nie kończy się na Angry Birds! Zobacz inne gry online.Chociaż marka Angry Birds zawojowała świat w którym żyjemy, to nie każdemu przypadła ona do gustu. Warto więc zobaczyć inne, może mniej popularne ale ciekawsze gry online.

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Strategia Goodgame Empire to jedna z najpopularniejszych na świecie (144 miliony użytkowników) darmowych gier przeglądarkowych online. Co ważne dostępna jest także w polskiej wersji językowej. Wcielamy się w niej w jednego z licznych rycerzy zamieszkujących bajkową krainę. Już na samym początku otrzymamy niewielki zamek, który stanie się naszą stolicą. W grze Goodgame Empire skupimy się na szeroko pojętej ekspansji, z czasem nasz kasztel powiększy się, a armia urośnie, wtedy będziemy gotowi podbijać kolejne miasta i grody dążąc do prawdziwej, średniowiecznej potęgi! Wielkim plusem gry online jest jej naprawdę ładna, kreskówkowa oprawa i klimatyczna, stylizowana muzyka. Aby zagrać w grę, kliknij obrazek po lewej stronie.
……………..

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Strategia Goodgame Big Farm jest bardzo popularną grą symulacyjną. Wujek George (Dżordż) zostawił Ci swoją farmę. Ale niestety jest ona w bardzo kiepskim stanie. Musisz wykorzystać umiejętności biznesowe, pomoc sąsiadów, rodziny i przyjaciół aby Twoja farma znowu stała się kwitnącym gospodarstwem. Uprawiaj rośliny i zbieraj plony. Hoduj zwierzęta i dbaj o swoich pracowników, a Twoja farma będzie się prężnie rozwijała. Aby zagrać w grę, kliknij obrazek po lewej stronie.
……………..

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Goodgame Poker prezentuje zupełnie nowe doświadczenie w pokera dla graczy. Poker Goodgame, łączy w sobie wszystkie strategie, umiejętności i emocje Texas Hold’em, łącznie z dostosowaniem avatarów oraz ciekawym nowoczesnym stylem gry. Już teraz możesz zagrać z ludźmi z całego świata w najsłynniejszą odmianę pokera – Texas Hold’em. Jedna z najbardziej agresywnych, dynamicznych i w największym stopniu opartych na czynniku losowym odmian pokera. Celem gry jest stworzenie z dwóch kart dostępnych na ręce i pięciu kart dostępnych na stole jak najlepszego układu, który później wyłożony zostanie na stole. Jak w każdej odmianie pokera tak i w Texas Hold’em głównym celem jest wygrywanie żetonów należących do pozostałych graczy poprzez skompletowanie najsilniejszego układu kart lub zmuszenie pozostałych graczy do spasowania i pozostanie jedynym graczem w rozdaniu. Jedną rozgrywkę – rozdanie, możemy podzielić na fazy: pre-flop, flop, turn, river, showdown. Aby zagrać w grę, kliknij obrazek po lewej stronie.

……………

Empire: Four Kingdoms PL

Empire: Four Kingdoms PL

Przygotuj się do BITWY i zagraj w Empire: Four Kingdoms ZA DARMO! Zagraj w wielokrotnie nagradzaną GRĘ STRATEGICZNĄ OSADZONĄ W REALIACH ŚREDNIOWIECZA i stań do rywalizacji z MILIONAMI innych graczy!

Zagraj w Empire: Four Kingdoms i odkryj nowe państwa i kontynenty. Zasiądź na tronie swego KRÓLESTWA i zbuduj potężny ZAMEK. Zapewnij ochronę poddanym, dołącz do potężnego SOJUSZU i zbuduj armię do walki z rzeszą innych graczy.

Buduj fortece i zawieraj potężne SOJUSZE z innymi graczami. Podbijaj posterunki o znaczeniu strategicznym i stwórz podwaliny kwitnącej GOSPODARKI. Odkrywaj nowe kontynenty i rywalizuj o władzę w królestwie z rzeszą innych graczy. Wysyłaj wojska do bitwy i zamieniaj zamki rywali w ruiny. Wybieraj spośród szerokiej gamy śmiercionośnych BRONI, zarówno w ATAKU, jak i w OBRONIE. Stań na czele potężnego IMPERIUM i zapisz się na kartach historii w wielokrotnie nagradzanej strategicznej grze MMO Empire: Four Kingdoms.

Zainstaluj strategiczny hit od Goodgame Studios na swoim smartfonie lub tablecie z systemem Android.


Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/users/abc2021/public_html/angrybirdsonline.pl/wp-content/themes/angry_birds_online_4/angry_birds_online_4/comments.php on line 150

You must be logged in to post a comment.