Pirackie Angry BirdsChociaż wiele firm przekonało się o tym, że piractwo można wykorzystać do rozpowszechniania własnej marki, to jeszcze wiele czasu minie, zanim wszyscy otwarcie będą się do tego przyznawać. Producent Angry Birds potwierdził, że dzięki pirackim wersjom gry, ich produkt zyskał na popularności. Każdy wie, że nielegalne kopiowanie czegokolwiek, to główne zajęcie Chińczyków. Sam szef Rovio przyznał, że jego firma wiele się nauczyła od lokalnych chińskich producentów, którzy kopiują wiele produktów związanych z jego marką.


Podróbki produktów z Angry Birds trafiają także do polski. Możemy spotkać nieoryginalne maskotki, koszulki czy inne przedmioty i gadżety, które wyprodukowano bez odpowiednich licencji. Mimo tego, że wiele wersji gry Angry Birds jest dostępnych za darmo to i tak można spotkać pirackie wersje na takich stronach jak Chomikuj oraz na Warezach.
Pierwsze sklepy firmowe z Angry Birds powstaną nie gdzie indziej tylko w Chinach. Dzięki temu, że nielegalni producenci dobrze wybadali rynek, który wykazał wielki popyt.


Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/users/abc2021/public_html/angrybirdsonline.pl/wp-content/themes/angry_birds_online_4/angry_birds_online_4/comments.php on line 150

You must be logged in to post a comment.

Exit mobile version