Angry Birds HeikkiNajnowsza gra studia Rovio, Angry Birds Heikki nie zachwyca już tak, jak poprzednie wersje. Wydaje się, że producent popełnił co najmniej kilka błędów które przyczyniają się do niechlubnej porażki tego tytułu na rynku gier. A szkoda bo mogło być tak pięknie jak poprzednio.


Angry Birds Heikki to nic innego jak wściekłe ptaki przeniesione na tory wyścigowe F1. Jedyną nowością jaka rzuca się w oczy jest nowy birds Heikki Power. Kod do nowego ptaszka znajdziemy na profilu Heikki Kovalainen na Facebooku. Niestety Angry Birds Heikki jest dostępne jedynie w wersji przeglądarkowej czyli online. Oczywiście tylko na stronie producenta. Więc możemy zapomnieć o jakiejkolwiek aplikacji na urządzenia mobilne, Androida, PC, iOS, PSP, Mac, iPhone, iPad, czy PS3. Niestety to jeszcze nie koniec koszmarnych informacji na temat gry. Jeśli chcesz zagrać w Heikki, najpierw musisz się zarejestrować, a do tego jeszcze polubić jakiś profil społecznościowy! Nie wspomnę już nawet o tym, że mniej więcej 1-2 razy w miesiącu, będzie aktywowana kolejna plansza w nowej grze.
Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/users/abc2021/public_html/angrybirdsonline.pl/wp-content/themes/angry_birds_online_4/angry_birds_online_4/comments.php on line 150

You must be logged in to post a comment.