Angry Birds HalloweenAngry Birds Halloween 2012 HD Online to najnowszy produkt firmy Rovio. Jak widać ta wersja gry powstała na Halloween 2012 i od razu przypadła do gustu fanom wiernym całej serii.


Co przekłada się oczywiście na liczby i to całkiem duże. Gra została już pobrana (download) w ponad miliard egzemplarzy i to zaledwie w ciągu 6 dni od premiery. Warto więc zagrać w Angry Birds Halloween HD w wersji online aby przekonać się, że o jej świetności.
Możesz wstawić grę Angry Birds Halloween HD Online na swoją stronę, forum lub bloga. Wystarczy skopiować poniższy kod HTML i wkleić go na stronie.

Gra Angry Birds Halloween HD Online jest dostępna online dla wszystkich platform sprzętowych stacjonarnych oraz mobilnych: PC, PSP, Mac, iPhone, iPad, PS3. Obsługa systemów Windows, Android, Mac OS itp. Bez problemu możesz zagrać w Angry Birds Halloween HD Online na swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym.

angry birds halloween hd chomikuj download chomikuj rio chrome angry birds rio online space na telefon pc gra free game za darmo seasons full angry birds space online

Angry Birds

Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/users/abc2021/public_html/angrybirdsonline.pl/wp-content/themes/angry_birds_online_4/angry_birds_online_4/comments.php on line 150

You must be logged in to post a comment.

Exit mobile version