Angry Birds Go!W sam środek szaleństwa przedświątecznych zakupów ma się pojawić kolejna wersja gry, tym razem będzie to Angry Birds Go! Dokładnie 11 grudnia 2013, nowe Angry Birds ma być dostępne jako darmowa gra. Ale tak na prawdę darmowa tylko z nazwy. Ta wersja to w sumie żadna nowość, ponieważ istnieje wiele gier, które pojawiły się w wersjach jako wyścigi gokartów np. słynna gra Mario.


Kolejny raz spece od marketingu dali plamę. Nie dość że temat gokartów w grach jest oklepany to jeszcze będzie jeden hicior! Za prawdziwe pieniądze będzie można kupować super ekstra bryki do ścigania się. Gdyby do była kwota np. jednego sms-a za 3zł to pewnie wiele osób by się skusiło. Ale nie będzie tak słodko, ceny nowych aut sięgają nawet 100 dolarów (to nie jest błąd, słownie: sto dolarów). Korporacja Rovio nie może się najeść milionami euro które zarabia każdego miesiąca więc szykuje skok na kasę w postaci Angry Birds Go!

Angry Birds Go!

Angry Birds Go!

Gra Angry Birds Go! jest już dostępna (od 11 grudnia 2013) do pobrania (download) za darmo pod system Android w Google play.
Download Angry Birds Go! Android:

Angry Birds Go!


Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/users/abc2021/public_html/angrybirdsonline.pl/wp-content/themes/angry_birds_online_4/angry_birds_online_4/comments.php on line 150

You must be logged in to post a comment.

Exit mobile version