Angry Birds Go!W sam środek szaleństwa przedświątecznych zakupów ma się pojawić kolejna wersja gry, tym razem będzie to Angry Birds Go! Dokładnie 11 grudnia 2013, nowe Angry Birds ma być dostępne jako darmowa gra. Ale tak na prawdę darmowa tylko z nazwy. Ta wersja to w sumie żadna nowość, ponieważ istnieje wiele gier, które pojawiły się w wersjach jako wyścigi gokartów np. słynna gra Mario.


Kolejny raz spece od marketingu dali plamę. Nie dość że temat gokartów w grach jest oklepany to jeszcze będzie jeden hicior! Za prawdziwe pieniądze będzie można kupować super ekstra bryki do ścigania się. Gdyby do była kwota np. jednego sms-a za 3zł to pewnie wiele osób by się skusiło. Ale nie będzie tak słodko, ceny nowych aut sięgają nawet 100 dolarów (to nie jest błąd, słownie: sto dolarów). Korporacja Rovio nie może się najeść milionami euro które zarabia każdego miesiąca więc szykuje skok na kasę w postaci Angry Birds Go!

Angry Birds Go!

Angry Birds Go!

Gra Angry Birds Go! jest już dostępna (od 11 grudnia 2013) do pobrania (download) za darmo pod system Android w Google play.
Download Angry Birds Go! Android:

Angry Birds Go!

Angry Birds Go!


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • chwilówka sms
 • Zobacz jakie to proste. najlepsze pożyczki prywatne.

  chwilowki-sms24.pl

 • Reverse phone lookup
 • Whose phone number is this. Find it on who--called.com

  who--called.com

 • namierzanie po numerze
 • Dokładne namierzanie telefonu w kilka sekund. Lokalizator telefonów.

  lokalizowanie-telefonu.pl

Download
Sprawdź inne gry
Goodgame Empire PL Goodgame Big Farm PL Goodgame Poker PL Empire: Four Kingdoms PL